• Prąd

Energia elektryczna dla firm

Klasy energetyczne

Firmy i przedsiębiorstwa produkcyjne z reguły otrzymują bardzo duże rachunki za energię elektryczną. Prąd po niższych cenach jest zatem towarem bardzo pożądanym przed wszystkich przedsiębiorców. Obecnie obniżenie rachunków za prąd jest o wiele łatwiejsze ponieważ każdy odbiorca energii może zmienić sprzedawcę bez względu na miejsce, w którym funkcjonuje. Firma może znajdować się w Warszawie, Gdańsku, Radomiu, Katowicach czy Suwałkach – w całej Polsce można dokonać zmiany sprzedawcy prądu.

Każda firma, niezależnie od wielkości, ilości pracowników czy zużycia energii w każdym miesiącu może dokonać zmiany sprzedawcy. Wystarczy sprawdzić dostawców energii na naszym rynku lokalnym i wybrać interesującą nas ofertę. Warto poświęcić trochę czasu i przyjrzeć się ofertom firm, które oferują tańszy prąd, żeby oszczędzić znacznie więcej! Firmy takie jak Elektrix Sp. z o.o. które sprzedają energię elektryczną głównie firmom, pozwalają na znaczne oszczędności w porównaniu do standardowych planów, oferowanych przez Waszego obecnego dostawcę energii elektrycznej. W związku z tym, że firmy zużywają o wiele więcej prądu niż gospodarstwa domowe, mogą negocjować o wiele lepsze warunki i ceny, a co za tym idzie – większe oszczędności.

Spółka Elektrix, na czele której stoi Andrzej Wilamowski, to firma oferująca przedsiębiorcom możliwość znacznego obniżenia kosztów związanych z energią elektryczną. Sprawdź jakie możliwości daje zmiana sprzedawcy energii elektrycznej na Elektrix Sp. z o.o. a zobaczysz ile pieniędzy z budżetu Twojej firmy mogło zostać zaoszczędzone już jakiś czas temu!
O firmie Elektrix

Działając na rynku energetycznym od 13 lat, firma Elektrix stała się znaczącym partnerem biznesowym w sprzedaży energii elektrycznej. Od niedawna również firma zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego dla wielu polskich i europejskich przedsiębiorstw. Spółka Elektrix ciągle poszerza horyzonty współpracy, zdobywając nowych partnerów biznesowych również za granicą.

O Zarządzie spółki

Zarząd firmy Elektrix, który tworzy: Prezes Andrzej Tadeusz Wilamowski, Dyrektor Wykonawczy Michał Wilamowski oraz Dyrektor ds. Ekonomicznych Kamil Kondracki dokłada wszelkich starań, aby oferta spółki Elektrix stawała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla polskich i zagranicznych klientów.

Andrzej Wilamowski Radom

Andrzej Wilamowski, Prezes Elektrix, udzielił wielu wywiadów m.in. dla Gazety Prawnej, portalu wnp.pl, money.pl, przeglądowi stołecznemu, puls biznesu, puls energii... Prezes Elektrix