• Prąd

Prezes Elektrix, Andrzej Wilamowski, artykuły i wywiady

Andrzej Wilamowski Prezes Elektrix wraz z zarządem Spólki Michałem Wilamowskim oraz Kamilem Kondradckim prowadzą spółkę Energetyczną Elektrix Warszawa. W mediach często można przeczytać nową wiadomość lub wywiad z członkiemzarządu Elektrix. Największe portale i gazety branżowe są zainteresowane obserwacją rynku w szczególności z perspektywy Andrzeja Wilamowskiego. Poniżej przedstawiamy wybrane artykuły które ukazały się w ostatnim czasie w internecie. Warto w szczególności wczytać się w artykuł o energii odnawialnej o której wspominał Andrzej Wilamowski między innymi na portalu wnp.pl oraz pulsenergii.pl, ciekawy jest również wywiad z prezesem Elektrix Andrzejem Wilamowskim o przyszłości rynku energetycznego w Polsce. Zapraszam do lektury.

Prezes Elektrix
Andrzej Wilamowski Prezes Elektrix udzielił wywiadu na łamach portalu pulsenergii.pl. Wywiad na temat energii elektrycznej oraz przyszłości energii słonecznej w Polsce. Zapraszam serdecznie do lektury, albowiem jest to ciekawy materiał który można wykorzystać dalej w celu poznania rynku energii elektrycznej.

Andrzej Wilamowski Elektrix Prezes - o energii słonecznej
Prezes Elektrix o przyszłości energetyki słonecznej w Polsce. Wywiad zbliżony tematycznie do poprzedniego którzy ukazał się na portalu pulsenergii. Tym razem jednak całość ukazała się na popularnym serwisie energetycznym wnp.pl.

Prezes Elektrix gazetaprawna.pl
Wywiad z Prezesem Elektrix Wilamowski o rynku energii oraz możliwych zmianach cenowych gazu ziemnego. Całość wywiadu jest dostępna na portalu internetowym www gazetaprawna w kategorii biznes.O firmie Elektrix

Działając na rynku energetycznym od 13 lat, firma Elektrix stała się znaczącym partnerem biznesowym w sprzedaży energii elektrycznej. Od niedawna również firma zajmuje się sprzedażą gazu ziemnego dla wielu polskich i europejskich przedsiębiorstw. Spółka Elektrix ciągle poszerza horyzonty współpracy, zdobywając nowych partnerów biznesowych również za granicą.

O Zarządzie spółki

Zarząd firmy Elektrix, który tworzy: Prezes Elektrix Andrzej Wilamowski, Dyrektor Wykonawczy Michał Wilamowski oraz Dyrektor ds. Ekonomicznych Kamil Kondracki dokłada wszelkich starań, aby oferta spółki Elektrix stawała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla polskich i zagranicznych klientów.

Andrzej Wilamowski Radom

Andrzej Wilamowski, Prezes Elektrix, udzielił wielu wywiadów m.in. dla Gazety Prawnej, portalu wnp.pl, money.pl, przeglądowi stołecznemu, puls biznesu, puls energii...
Czytaj wywiady: Prezes Elektrix